Kadını Orgazma Ulaştırmak İçin Erkekler Ne Yapmalılar?


Kadını orgazma ulaştırmak için erkekler ne yapmalılar? sorusu çoğu erkeğin oldukça merak ettiği ve araştırdığı bir sorudur. Elbette tüm kadınlar bu zevki tatmak ister, erkeklerde tattırmak. Fakat bilindiği üzere kadınların orgazmı biz erkeklerin orgazmı gibi basit değildir. İşte bu yüzden kadını orgazma ulaştırmak için erkekler ne yapmalılar? sorusunu ele aldık. Bu soru ile alakalı cevap niteliğinde bazı püf noktalar paylaşacağız. Umarız bu paylaşımlardan yararlanarak gerçek hayatta uyguladığınız zaman düşündüğünüz zevki partnerinize tattırabilirsiniz.

Kadını Orgazma Ulaştırmak İçin Erkekler Ne Yapmalılar?

Kadını Orgazma Ulaştırmak İçin Erkekler Ne Yapmalılar?
Kadını Orgazma Ulaştırmak İçin Erkekler Ne Yapmalılar?

O SOYUNDUKÇA, SİZ İLTİFAT EDİN

Bir kadının kendi vücudunun nasıl göründüğüne dair bir fikri yok ise, o kadının oral seksle orgazm olma ihtimali oldukça düşüktür. Bu kurduğumuz cümleyi kafamızdan uydurmuyoruz. Bahsettiğimiz olay bilimsel olarak ispatlanmıştır. Dilerseniz bunu araştırabilirsiniz. Journal of Sex Research dergisi bir araştırma yayımladı. Yayımladığı araştırmada, vücudundan utanan kadınların daha az seks tecrübesi olduğunu ve vücudundan utanan kadınların daha az iddialı
olduğunu belirttiler. Demek istediğimiz, eğer ki partneriniz vücudunu beğeniyorsanız bu bağlamda partnerinize iltifatlar edin ve beden dilinizle bu durumu ispatlayın. Bahsettiğimiz yöntemi uyguladığınız takdirde farkı sizde göreceksiniz.

SÜREYİ DERT ETMEMESİNİ SAĞLAYIN

Yapılan her cinsel ilişki sırasında erkeklerin geç boşalmak için çaba sarf ettiği herkes tarafından bilinmektedir. İşte erkekler geç boşalmak için çaba sarfedip bunu kafaya takarken, kadınlarda aynı şekilde boşalmamak için çaba sarf etmektedir. Aynı şekilde kadınlar seksi uzatma konusunda endişelenmekte ve bunun için orgazm taklidi yapmaktadır. Peki bu sorunun nasıl önüne geçilir?

Orgazm olayını fazla büyütmemekle bu sorunun rahatlıkla üstesinden gelebilirsiniz. İsveçli bilim adamlarının yaptıkları araştırmaya göre, bir kadını orgazma ulaştırmanın en kolay yolu o kadını rahatlatmak olduğunu gözlemlediler. Bu araştırma sonuçlarından yola çıkacak olursak, ilişkiye girmeden önce kadına tüm gecenin size ait olduğunu belirtin ve bunu problem haline getirmemesi gerektiğini dile getirin. Son olarak, yapılan bir diğer araştırmaya göre kadınların ortalama orgazm sürelerinin 15 ile 40 dakika arasında olduğu belirtilmiştir.

ONU YETENEĞİNİZLE TAHRİK EDİN

Kıyafetlerinizi çıkarmadan önce cinsel ilişki için attığınız adımlar seksin en iyi seanslarıdır. Kinsey Enstitüsü’nün yaptığı bir araştırmada kişisel yeteneklerin, sağlam vücutlardan daha fazla bir afrodizyak etkisi yarattığını ortaya koydu. Yani güçlü karın kasları ya da güzel bir imajdan çok, mesela mizah anlayışı, yani partnerinizi kahkahalara boğacağınız bir espri çok daha fazla afrodizyak etkisi yaratıyor. Sizce de çok ilginç değil mi?

GÖĞÜSLERİNE ÖZEL VAKİT AYIRIN

Ön sevişme sırasında kadını orgazma bir adım daha yaklaştırmak için bazı püf noktalar mevcuttur. Mesela, partneriniz göğsünün üst, alt ve yan tarafları ile ayrı ayrı ilgilenmek partnerinizi orgazma bir adın daha yaklaştırır. Bunun için özellikle de uyarılmış, hassaslaşmış göğüs uçları ve çevresi ile ilgilenmek partnerizin oldukça çok hoş gidecektir. Bu ilgiyi
gösterdikten sonra partneriniz ıslanması çok daha hızlı bir biçimde gerçekleşecektir.

DOĞRU DOKUNUŞLARLA TIRMANDIRIN

Kadınlar mastürbasyon sırasında genelde bu eylemi yavaş biçimde yapmayı tercih eder. Şöyle ki yavaş bir biçimde mastürbasyon uygulayarak kendilerini adım adım tırmandırmak onların çok hoşuna gider. Sizlerde bu mantıkla partnerinizi yavaş ve adım adım tırmandırmanız gerekir. Bir anda olaya girip işi oldu bittiyse getirirseniz, partneriniz bu cinsel ilişkiden hiçbir şey anlamaz.

İlişkinin başında çoğu kadının klitorisi hassaslaşır. Sizde bu durumdan faydalanarak klitorisin tam üzerine değil de, etrafında gezinerek partnerinizi zevkin doruklarına çıkarabilirsiniz. Bunun için parmak uçlarınızı kullanabilirsiniz. Parmak uçları ile klitorisin etrafında gezinmek onlara bu zevki tattırmaya yetecektir.

SÜREKLİ FARKLI AÇILAR DENEYİN

İlişki esnasında kesinlikle tek bir pozisyon ile sınırlı kalmayın. Farklı farklı pozisyonlar deneyerek partneriniz en çok zevk aldığı yada tahrik olduğu pozisyonu bulabilirsiniz. Bu hususta partneriniz G- noktasını bulmanız oldukça önemlidir. G-noktası vajinanın ön duvarının birkaç santimetre üzerindedir. G-noktasını bulduktan sonra bu bölgeye özel bir masaj yapın. Genellik kadınlar buna bayılır. İstisnai bir durum olsa da partneriniz bunu beğenmediği takdirde bu durumu es
geçin ve farklı pozisyonlar deneyin.


doktortavsiyesi

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kocam beni orgazm edmiyor. Kendisine geciktirici de surdum farkli yollarda denedik 3-4 dakika sonra boşalıveriyor. İkimizde üzgünüz yaşım 27 eşim 32 yaşında ve kendisi kilolu. Kilo erken boşalma sorunu yapıyor mu? Nedense ben kendim mastürbasyon yaparken çok daha hızlı boşalabiliyorum. Ama eşimle hiiççç