E-Ticaretin Yeni Aktarı: Ebitkisel


ebitkisel.com, Türkiye’de faaliyet gösteren ve internet aracılığı ile işletmeden tüketiciye satış hizmeti sağlayan bir e-ticaret platformudur. Bu site bitkisel eser meydanında satış yapmaktadır. Mağazaları Ankara merkezlidir. Bitkisel eserler yüklü olmak üzere; besin takviyeleri, kozmetik, sabunlar, bal, pekmez, macun üzere kategorilerde binlerce çeşit eser yelpazesine sahiptir.

ebitkisel ailesi olarak birinci evvel Müşteri memnuniyeti kıymetlidir. Ürün satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimizin tam memnuniyeti için azami uğraş sarfetmektedirler.

ebitkisel
ebitkisel

ebitkisel ailesi olarak eser seçimlerinde kaliteli ve orjinal olmasına dikkat etmektedir. Toptan ve perakende olarak hizmet vermekteler ve ayrıyeten mağazalarında da birinci önceliği müşteri memnuniyetidir. 

Alanında yüksek kaliteli ve açık ara ençok tercih edilen Türkiyenin en büyük platformu olmak vizyonunu tercih etmişlerdir.
   

 Birey ve sıhhat odaklı dürüst, kaliteli hizmet vermek ise misyonlarıdır. ebitkisel , aktar, lokman tabip, balen, arifoğlu, bitkisel, sabun, doğal ürünler
sitelerinden görsel alabilirsiniz.

https://www.ebitkisel.com


Yönetici

Site sahibi.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir