Siberalem Gerçekten Arkadaş Buluyor Mu?


Bu yazımızda bir arkadaşlık sitesi olan yani sohbet sitesi olarak bilinen web portallarının biraz daha ileri seviyesi olan bir portalı  inceleyeceğiz. Evet, her nereye gitsem siberalem aşağı siberalem yukarı. O kadar çok duyuyorum ki bu sözcüğü bu günlerde ben de merak ettim ve inceleme kararı aldım. İnternet ortamında o kadar çok arkadaşlık sitesi ve uygulaması var ki insanlar birçoğunu işe yarayıp yaramadığını bilmeden kullanıyor. Birçok web tabanlı arkadaşlık sitesi mevcut: Tinder, ecift, Pembe Panjur, Nakodo, İstanbul.net, ilkarkadaslik.com ve bunun gibi daha yüzlercesi vardır. Şimdi en ince ayrıntısına kadar konumuzda yer alan sitenin işe yarayıp yaramadığına ve tüm detaylarına bakalım.

Yalnızlığın Alemi Yok Siberalem Var

siberalem
siberalem

Evet, bu slogan müthiş. Oluşturdukları konsepte de çok uygun. Siteyi ister mobil uygulamasından ziyaret edin ister bilgisayarınız üzerinden ziyaret edin o kadar rahat bir panel sunulmuş ki kullanıcının bu arkadaşlık sitesini ziyaret etmesi sonucu muhtemelen üye olması ile sonuçlanacaktır. Facebook üzerinden üye olmadan kolaylık ile arkadaşlık sitesine üye olunabilmektedir. Ayrıca üye olmadan da site keşfe çıkılabilmektedir. O halde “yalnızlığın alemi yok Siberalem var” diyoruz biz de.

Evlilik İle Sonuçlanan Arkadaşlıklar

Gerçek arkadaşlık sitesi
Gerçek arkadaşlık sitesi

Sitenin tanıtımında Oscar’lık bir hikayeler yer alıyor. Bir çok evlilik ile sonuçlanan hikaye okumanız mümkün. Sadece klasik bir arkadaşlık sitesi ve sohpet sitesi değil. Gerçek arkadaşlığı vaat eden ve evlilik ile sonuçlanan hikayeleri de size örnek olarak sunuyor. Sitenin ana sayfasına girdiğiniz zaman bir çok gerçek arkadaşlık ve evlilik ile sonuçlanmış hikaye okumanız mümkün.

Basında Siberalem

siberalem arkadaşlık sitesi
siberalem arkadaşlık sitesi

Gerek düzenlediği etkinlikler olsun gerek Siberalem Blog yazıları olsun basında yoğun bir şekilde yer almaktadır. Sadece klsaik bir eşleşme sonucu arkadaşlık kurma sitesi olmayan bu arkadaşlık sitesinin içerisinde özel bir blog da mevcuttur. Burada aşk, cinsellik, ilişki, astroloji ve ilk buluşmaya dair bir çok ipucu bulabilirsiniz.

Üyelik Ücreti ve Çalışma Prensibi

siberalem
Siberalem Arkadaşlık Sitesi

Tinder kullananlar bilir. Eşleşme prensibi ile çalışan bir sisteme sahip. Üye olmak tamamen ücretsiz. Tabi üye olduktan sonra belirli seviyede eşleşme yakalayabilmek için ve karşı tarafın ilgisini çekmek içi ücretli üyelik gerekli. Ya da ücretli bazı rozetler almak gerekmektedir. Özellikle mobil uygulaması Siberalem için özel bir tasarım ile hazırlanmış olup kullanımı çok kolaydır. 

 

Siberalem arkadaşlık sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Sohbet Odaları için ise bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.


Ev Sahibi

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir