Beyaz Show’da Metin Hara’dan Adriana Lima İtirafı


20 Nisan Cuma akşamı Beyaz Show’a katılan Metin Hara sevgilisi Adriana Lima ile ilgili ilginç bilgiler paylaştı. Metin Hara Adriana Lima çifinin tanışma hikayesini anlatan yakışıklı yazar bir seyircinin sorusunun üzerine ilginç bilgiler paylaştı. Hem Beyazıt Öztürk hem de canlı yayında izleyen seyirciler Hara’nın sözlerine çok şaşırdı.

Metin Hara Lima Çifti
Metin Hara Lima Çifti (Kaynak)

Metin Hara’dan Çarpıcı İtiraf

Beyaz Show Metin Hara’yı konuk etti ve seyircinin sorduğu bir soru üzerine çarpıcı bir itiraf geldi. Soru şuydu: “Abi ilk mesajı kim attı?”. Bu soru seyircileri güldürdü. Deniz Seki, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal ve Survivor Cumali’nin katıldığı programda önce bu soruya Haranın verdiği cevap şaşırttı: “İlk mesajı o attı”. Katılımcılar ve seyirciler buna şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Metin Hara tanışmanın detaylarını anlattı. Anlattığı olay daha da ilginçti. Çünkü Haranın Öğrencilerine ders verdiği esnada Türkiye’ye gelen Lima kendisi Metin Hara ile tanışma talebinde bulunuyor ve bir görüşme gerçekleşiyor. Ancak bu buluşma ve buluşmaların zamanla aşka dönüştüğünü itiraf etti.

Metin Hara Adriana Lima
Metin Hara Adriana Lima (Görsel kaynak)

Beyazıt Öztürk program esnasında Metin Hara’nın verdiği eğitimin ne olduğunu sordu. Ateş üzerinde öğrencilerini yürütmeye çalıştığını söyledi. Lima’nın ilgisini cezbeden ve dünyaca ünlü kişiler tarafından Hara’dan eğitim aldığını duymasıydı. Hatta program esnasında Beyaz Metin Hara’yı kızgın bir sobada yürütmek istediğine dair bir espri bile yaptı. Beyazın “Hakkınızda hayırlısı” demesi ile bu konu burada kapanmış oldu.


Ev Sahibi

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir