İstanbullu Gelin’de Kıyamam Şarkısı Sürprizi


20 Nisan 2018 Cuma akşamı seyirci ile buluşan İstanbullu Gelin şarkısı bir sürprize sahne oldu. Star ekranlarında 46. bölümü ile seyircisinin karşısına çıkan dizide Aslı Enver‘in canlandırdığı Süreyya karakteri Zerrin Özer’in “Kıyamam” şarkısını söyledi. Adeta seyirciyi büyüleyen bu şarkı güzel oyuncu tarafından başarılı bir şekilde seslendirildi. İstanbullu Gelin’de Kıyamam Şarkısı sürprizi seyirciyi adeta büyüledi.

Yayınlanmaya başlandığı ilk günden beri beğenilerek izlenen İstanbullu Gelin bu haftaki bölümünde “Kıyamam” şarkısının seslendirilmesi ile de ilgileri tekrar üzerine topladı. Söz ve bestesi Şehrazat’a ait olan bu şarkıyı seslendiren Aslı Enver farklı ses tınısı ile seslendirdiği şarkılar ile diziye renk katıyor. Seyircinin beğenisini fazlası ile alan güzel oyuncu gerek özel hayatı ile gerek rol aldığı dizilerdeki performansı ile sürekli gündemde kalmayı başarabiliyor.

İstanbullu Gelin Kıyamam
İstanbullu Gelin Kıyamam (Görsel Kaynak)

İpek Bilgin tarafından canlandırılan Esma Hanım bir derneğin yardım gecesi için Süreyya’nın sahne almasını ister. Aslı Enver tarafından canlandırılan Süreyya karakteri prova çalışmaları için bir araya geldiklerinde şarkıyı seslendirir. Asıl olay sahne aldığı gece Süreyya’nın Esma Hanım’ın dernek başkanlığından çekilmemesi için yaptığı ilginç hamledir. Seyircileri bu bölümde bir kaç farklı sürpriz beklemektedir. Asıl sürprizi sona saklayan bu bölüm adeta seyircisini büyülemeyi başarmıştır.


Ev Sahibi

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir