Kadınlara Kendini Özel Hissettirecek Bir Mekân: Şile Kadınlar Plajı


Yaz yaklaşıyor derken geldi çattı! Birçoğumuz tatili iple çekiyorduk. Ancak yine bir tatil mekânında karar kılamadık veya fiyatların pahalı olmasından kaynaklı olarak belirli bir mekân konusunda aklımız karışık. Konaklama fiyatları o kadar pahalı ki bu yaz tatilini es geçmemize neden olabilir. Ancak size bu blog yazımda beğendiğim bir mekânı tanıtacağım: Şile Kadınlar Plajı. Bu sayede yaz planlarınızın suya düşmesine izin vermemiş olacaksınız. Hem de kendinizi özel hissedecek ve kadınların arasında rahat edebileceksiniz. Bazen kadın kadına eğlenmek hoşumuza gidiyor ne yalan söyleyeyim. Hem de buna ihtiyaç duymuyor değiliz.

Şile’de Kadınlara Özel Plajlar Göz Dolduruyor

Şile Bayanlar Plajı
Şile Bayanlar Plajı

İstanbul gibi bir yerde tatil yapacak ve kafa dinleyecek mekân bulmak çok kolay değil. Hem çok para harcamadan hem de sadece kadınlara özel bir plaj bulmak nerede ise mümkün değil. Ancak Şile bayanlar plajı konusunda bol alternatiflere sahip bir yer. Belki birçok kadın tarafından bilinmiyor olabilir ancak plajların isimlerini saydığım zaman göreceksiniz ki gerçek anlamda tatmin edici alternatiflere sahip. Uzunkum, Ayazma, Alaçalı, Akçakese, Ağlayankaya ve Kumbaba gibi birçok alternatif plaj imkânına sahip olan Şile kadınlar plajı konusunda yaz için en tercih edilebilir mekânlar arasındadır.

Şile Kadınlar Plajına Nasıl Ulaşılır ve İmkânları Nelerdir?

Şile Kadınlar Plajı
Şile Kadınlar Plajı

İstanbul Bayrampaşa’da faaliyet gösteren Lodos Turizm sizlere hem ulaşım konusunda hem de kadınlara yönelik tatil konusunda birçok hizmet sunmaktadır. Sunduğu bu hizmetleri dürüst ve güvenilir ilkeler ile hareket ederek sağlamaktadır. Hem özel hem de kamu kurumlarına hizmet veren Lodos Turizm, Şile kadınlar plajı denilince akla gelen ilk firmadır.  Kendi bünyesinde; okul, dershane, AVM, servis taşımacılığı, araç kiralama ve market hizmeti gibi yıllara yayılan tecrübesi mevcuttur. Bu tecrübe ve güvence ile birçok şehirden gelen kadına hizmet vermiştir.

ŞİKAD yani Şile Kadınlar Derneği, Şile’de bulunan Ayazma plajına büyük önem vermekte ve temizlemektedir. Bu sayede doğal durumundan hiçbir ödün vermemekte ve burada vaktini geçirmek isteyen kişilere huzurlu bir ortam sunmaktadır. Şile’de vaktini değerlendirmek isteyen kişiler için gayet nezih bir ortam olan bir mekândır.

Kadınlar Plajının Şile’de Ücretleri Ne Kadar?

Normal şartlarda belediyenin imkânları doğrultusunda sunulan hizmetler ücretsizdir. Yani plaja girmek ve belediye şezlongları ücretizdir. Ancak gelen kişi sayısından kaynaklı olarak havlu ve şezlong kalmama ihtimali söz konusu olabilir. Bunun için 10 tl ile 20 tl arasında bir ücret ödemek zorunda kalabiliriniz.  Şile Kadınlar Plajın’da yoğun saatler dışında (akşamüzeri ve sabah 10 civarı) birçok hizmeti ücretsiz bulabilirsiniz. Ancak yoğun saatlerde wc, duş, kabin ve otopark için 1-5 tl arası ücretler ödemek zorunda kalabileceğinizi unutmayınız.

Detaylı bilgi için burayı ziyaret ediniz: https://silekadinlarplaji.com


Ev Sahibi

5 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba Yazınızı kadınlar plaji araken buldum. Bu sene kadınlar plajına gittik oradan da memlun kaldık