Her Daim Sizi Şık Gösterecek Vazgeçilmez Kıyafetler


Her kadın dolabında birçok alternatif olsun ister. Fakat birçoğunu ancak belirli parçalar veya tarzlar ile kombinleyebilirsiniz. Fakat bazıları var ki hem şık hem vazgeçilmez klasikler arasındadır. İşte bazıları:

Trençkotlar:

Trençkot
Trençkot

Gittikçe yaygınlaşan ve şekilleri değişen trençkotlar kadınların en temel yardımcılarından. Farklı yaka ve boy alternatifleriyle elinizin altında bulunması gerekenlerdendir.

Takım Elbise:

Takım Elbie Kadın

Eski ağır havalarından çıkıp renklenen ve hareketlenen takım elbiselerin sizin tarzınıza göre olanını bulun ve en özel gün ve gecelerde kullanın.

Mom-Boyfriend Jean:

Mom-Boyfriend Jean
Mom-Boyfriend Jean

Bu tarzlar oldukça moda. Artık hem gece hem de gündüz kombinlenebilenler sınıfındalar.

Kazak:

Kazak Kadın Kombin
Kazak Kadın Kombin

Temel renk ve kesimleriyle çok farklı tarzlarla yeniden canlanan kazaklara tekrar göz gezdirmelisiniz. Hem spor hem klasiğe uyarlanabilen kazaklar renk alternatifleri ile sizi rahatlatacaktır.

Kırmızı Parçalar:

Kırmızı Kadın Kıyafet
Kırmızı Kadın Kıyafet

2018’in en trend renklerinden biri olan kırmızı her kıyafet parçasında kendini gösteriyor. Hazır bu kadar moda olmuşken tüm kırmızıları aynı kombinde buluşturabilirsiniz.

Beyaz Renk:

Beyaz Elbise
Beyaz Elbise

Her zaman şık, her zaman eşsiz! Özellikle gri-siyah desenli yılan derisi kıyafetlerle, ve gri parlak kısa botlarla efsane bir görünüm yakalanabilen beyaz kıyafetlerle bir kombin yapabilmek için yüksek bel ve kısa paça bir beyaz pantolon ile üzerine V yaka uzun kollu bir bluzu yan yana getirmeniz yeterlidir.

Blazer Ceket:

Kadın Blazer Ceket
Kadın Blazer Ceket

Temel rente bir blazer ceketi her kıyafetle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.


Ev Sahibi

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir