Sizi Daima Tarz Gösterip Mutlu Edebilecek Kıyafetler ve Kombin Önerileri


Bazı kıyafetler vardır ki bakıldığında tekrar aynı bakışları üzerine çeker ve neredeyse her vücut tipine uygundur. İşte o kombinlerden bazı parçaları önereceğiz sizlere, bir araya getirdiğinizde çok uyumlu, şık ve göz alıcı bir kombin yaratmış olursunuz:

Gri Kombinler:

Gri Kombinler
Gri Kombinler (Kaynak)

Gri bir ceket ve gri bir spor ayakkabı içine giyilecek siyah dar bir pantolonla çok şık olur. İçine de dilerseniz beyaz, dilerseniz gri, ya da farklı renklerde sade bir bluz giyinebilirsiniz.

Deri Ceket ve Uzun Etek:

Deri Ceket Uzun Etek Kombini
Deri Ceket Uzun Etek Kombini (Kaynak)

Bir çok mekana ve zamana yakışan çok şık bir kombindir. Eteğinizin üzerine giyeceğiniz bluzunuzu dilediğiniz gibi seçebilirsiniz; isterseniz gömlek, isterseniz sevdiğiniz bir tişört, isterseniz de göbek üstü bir bluz olabilir. Tabii eteğinizin içine sokulması şartıyla.

Trençkot Şıklığı:

Trençkot Kombinleri
Trençkot Kombinleri (Kaynak)

Trençkotlar bilindiği gibi çok popüler ve bir çok kıyafete en çok yakışan dış giyim kıyafetlerinden biridir. fakat bize göre bir trençkotla yapılabilecek en güzel kombinlerden biri: siyah-kahve-leopar üçlüsünü yan yana getirmektir.

Deri Pantolonlar:

Metal Rengi Deri Pantolon
Metal Rengi Deri Pantolon (Kaynak)

Bilek üzerinde biten siyah dar deri bir pantolonun üzerine baskılı bol uzun bir tişörtü rahatlıkla giyinebilirsiniz. Burada şık duruş için pantolonunuzun boyu çok önemlidir. Ayakkabı olarak ise bilek hizasında sivri burunlu bir bot işe yarayacaktır. Çanta olarak ise dikdörtgen bir el çantası çok şık duracaktır. Saçların da tişörtünüzün üzerinde salınabilir.                

 


Ev Sahibi

10 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir