Kasvetli Havaları Bile Sevdirecek 5 Giyim Önerisi


Kim demiş yalnızca havalar güzelken parlayabiliriz diye! Kapalı bir havada bile şık ve güzel hissetmek yalnızca dışınızda yapacağınız birkaç küçük kıyafet tercihi ile mümkün. Herkesin koyu renklere boğulduğu soğuk mevsimlerde, siz farklılığınız ve şıklığınızla dikkat çekin. İşte o tüyolar:

Oversized Parçalar Daima Elinizin Altında Olsun!

Oversized Kıyafet
Oversized Kıyafet

Bunları temel renklerde seçerseniz size hem zamandan kazandırır, hem de uzun uzun ne giyineceğim diye zahmete girmekten kurtarır. Ancak bedenlerin çok büyük olmamasına dikkat edin.

İpek Etekler Çokça Revaçta Olacak!

İpek Etek
İpek Etek

Özellikle siyah bir etek bulundurmak yapılabilecek en iyi kıyafet tercihlerinden biri olacaktır. Normal bir eteğe göre hem daha sıcak tutar, hem daha şıktır.

İçine Ne Giyerseniz Giyin Ama Üzerinize Uzun Bir Mont Giyinin

Uzun Mont
Uzun Mont

Hem eski hem yeninin havasını yansıtan bu eski tarz montlar kolay kombinlenmesiyle tercihlerinizin başında gelebilir.

Kadifeden Uzun Montlar Hayat Kurtarıcı Olacak!

Kadife Mont
Kadife Mont

Kadifenin bu yıl ne kadar moda olduğunu sıkça belirtiyoruz. Elbette bu güzide kumaşın kıyafetin üzerine giyinebileceğiniz mevsimlik mont versiyonu da mevcut. İçine kısa bir elbise ve uzun bir çizmeyle harika bir kombin yaratabilirsiniz.

Deriyi Gardırobunuzun Üst Raflarına Alın!

Deri Kıyafet
Deri Kıyafet

Hem pantolon hem etek seçeneklerini bolca bulabileceğimiz deri kıyafetler, üzerine kazak ve ceketle, veya çeşit çeşit gömlekler ile kolay kombinleyebileceğiniz kıyafetlerdendir. Opak bir çorapla siyah bir deri etek uyumunu söylememize gerek yok değil mi?


Ev Sahibi

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir