Kadından Erkeğe Serzeniş


Sizler içi hazırladığımız bu kadın sitesinin alt kategorilerinden biri olan erkeğe serzeniş bölümü en özel konseplerimizden biridir. Kadınlar günlük hayatta o kadar çok sıkıntı yaşıyorlar ki ancak bunu dile getirecek platform bulamıyorlar. Her ne kadar kadın dernekleri olaylara el atsa da bir türlü tam anlamı ile tüm problemlere yetişemeyebiliyorlar. Biz de kadınların gün içerisinde erkekler ile ilgili yaşadıkları sıkıntıları kamuoyuna taşımak adına böyle bir sayfa hazırlamış bulunuyoruz.

Kadın Cinayetleri her geçen gün artarak devam etmektedir.
Kadın Cinayetleri her geçen gün artarak devam etmektedir.

2017 yılının Aralık ayında 31 kadın cinayeti gerçekleşmiştir. Bu sadece tespit edilen rakamlar. Ancak tespit edilemeyen rakamın bunun çok daha üzerinde olduğu düşünülmektedir. Çünkü kadınlar problemlerini dile getiremediği için bu sorunlarla karşılaşıyoruz. Ancak bu sayfada yapılan paylaşımlarda dikkat edilmelidir ki yasal düzey aşılmamalıdır.

Erkeğe Serzeniş
Erkeğe Serzeniş

Bu sayfada anonim olarak yapacağınız paylaşımlarda isim vermemeye özen göstermelisiniz. Kadınca bir platform olan ve ev hanımlarının problemlerini ciddiye alan haniminevi.com sosyal hayatın içerindeki kişileri karalamamaya dikkat etmelidirler. Eğer bir olay ve vaka isim vererek aktarılacaksa şunu unutmamalıdır: olaylar yargıya intikal edebilir.


Ev Sahibi

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir